بازی Crysis Remastered Trilogy منتشر شد

ملاقات دوباره با سه‌گانه کرایسیس ارزشش را دارد؟

بازی Crysis Remastered Trilogy منتشر شد

سال گذشته میلادی کرایتک با همکاری Saber Interactive ریمستر نسخه اول بازی Crysis را روانه بازار کرد و حالا دنباله‌های این عنوان در قالب یک باند سه‌گانه برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی‌سی عرضه شده‌اند.

این باندل که شامل ریمستر نسخه‌های اول تا سوم مجموعه می‌شود، برخی بهبودهای گرافیکی و فنی به خود دیده است. باید بدانید مولتی‌پلیر یا Crysis Warhead در این باندل قرار نگرفته که می‌تواند برای برخی از هواداران ناامیدکننده باشد.

اما یک سوال دیگر هم وجود دارد؛ آیا تغییرات به‌وجود آمده در نسخه ریمستر سه‌گانه قابل توجه و چشم‌گیر است؟ در پاسخ می‌توان گفت خیر. نسخه پلی استیشن ۴ بازی Crysis Remastered Trilogy تا الان نمره نه چندان دلچسب ۷۶ از ۱۰۰ را در سایت متاکریتیک دریافت کرده که نشان می‌دهد با اثری متفاوت و تکامل یافته طرف نیستیم.

بازی Crysis

اکثر منتقدان بر این باورند که تجربه کلی سری Crysis هنوز هم جذابیت‌های خاص خودش را دارد و اگر کسی تاکنون عناوین این فرانچایز را تجربه نکرده، Remastered Trilogy نقطه شروع مناسبی برایش محسوب می‌شود. با این حال، افرادی که قبلا این بازی‌ها را تجربه کرده‌اند دلایل آنچنانی و محکمی برای پرداخت هزینه دوباره بابت کمی بهبود گرافیکی ندارند.

در هر حال، بازی Crysis Remastered Trilogy هم‌اکنون روی پی‌سی، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان در دسترس قرار دارد و قابلیت اجرای آن روی پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس از طریق Backwards Compatibility ممکن است.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید