برادران وارنر تصاویر فاش شده از برخی شخصیت‌های بازی MultiVersus را حذف کرد

تصاویر ریک سانچز، گندالف و بن ۱۰ به دلیل کپی رایت حذف شدند

برادران وارنر تصاویر فاش شده از برخی شخصیت‌های بازی MultiVersus را حذف کرد

برادران وارنر تصاویر فاش شده از بازی MultiVersus که ادعا می‌کردند شخصیت‌هایی مانند ریک سانچز از Rick and Morty، گندالف و بن ۱۰ در این بازی حضور دارند را حذف کرده است.

تاکنون شایعات بسیار زیادی درباره بازی MultiVersus منتشر شده. چند هفته قبل برادران وارنر به صورت رسمی از بازی مبارزه‌ای خود رونمایی کردند اما پیش از آن نیز اسنادی از بازی فاش شده بود که برخی شخصیت‌های آن را نشان می‌داد. با این وجود برادران وارنر این اسناد را به سرعت پاک کردند که به نوعی واقعی بودن آن‌ها را نشان می‌داد.

بازی MultiVersus

اکنون برادران وارنر شروع به حذف افشاگری‌هایی کرده است که بیش از یک مه پیش به اشتراک گذاشته شده بودند و طبق ادعای آن‌ها ریک، گندالف و بن ۱۰ بخشی از شخصیت‌های بازی خواهند بود. یکی از کاربران ردیت با نام Mr_Mister2004 تصویری را در این شبکه اجتماعی از بازی MultiVersus به اشتراک گذاشت که نشان می‌داد کاربری در انجمن‌های Ben 10 از این شخصیت به عنوان یکی از موارد قابل انتخاب بازی یاد کرده است.

هرچند این پست به بیش از یک ماه پیش مربوط می‌شود، اما برادران وارنر آن را به دلیل نقض قوانین کپی رایت گزارش و از ردیت حذف کرده است. اعضای انجمن MultiVersus این تصویر را ذخیره و فاش کردند که تصویری از بن ۱۰ در کنار ریک و گندالف را در بین شخصیت‌های بازی نشان می‌دهد.

بازی MultiVersus

در تصویری که قبلا از بازی فاش شده ریک و گندالف به عنوان شخصیت‌های آن دیده می‌شدند اما این تصویر حذف شده حضور Ben 10 را نشان می‌دهد. در این تصویر همچنین اسلات‌هایی برای برخی شخصیت‌های مبهم دیده می‌شود که نام‌هایی روی آن وجود دارد. از جمله این نام‌ها می‌توان به Mad Max، Sub-Zero و Scorpion یا Fred Flinstone اشاره کرد که احتمالا به بازی اضافه خواهند شد.

هرچند حذف این تصاویر توسط برادران وارنر کمی مشکوک به نظر می‌رسد، اما لزوما صحت آن‌ها را تایید نمی‌کند. از جمله شخصیت‌هایی که به صورت رسمی اعلام شد که در این بازی حضور خواهند داشت، می‌توان به بتمن، شگی (اسکوبی-دو)، سوپرمن، باگز بانی، هارلی کوئین، تام و جری، فین و جیک از Adventure Time، آریا استارک از Game of Thrones و استیون و گارنت از Steven Universe اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید