تاریخ پخش سریال Vikings: Valhalla مشخص شد

به همراه تصاویر جدیدی از سریال اسپین آف Vikings

تاریخ پخش سریال Vikings: Valhalla مشخص شد

نتفلیکس سرانجام تاریخ پخش سریال Vikings: Valhalla که اسپین آف Vikings محسوب می‌شود را اعلام کرد.

به گفته سرویس استریم محبوب، پخش سریال Vikings: Valhalla که توسط «جب استوارت» و «مایکل هرست» خالق سریال اصلی ساخته می‌شود، از روز جمعه، ۲۵ فوریه (۶ اسفند) از شبکه نتفلیکس آغاز خواهد شد.

داستان سریال Vikings: Valhalla به اوایل قرن یازدهم و ۱۰۰ سال پس از وقایع پایانی سریال اصلی مربوط می‌شود. سم کورلت در این سریال نقش «لیف اریکسون» کاوشگر و کاشف مشهور اسکاندیناویایی را بازی می‌کند که گفته می‌شود قرن‌ها قبل از کریستف کلمب به آمریکای شمالی سفر کرده است.

همچنین فردیا گوستافسون که در سریال The Witcher نیز حضور دارد، نقش خواهر با اراده لیف «فریدیس اریکسدوتر» بازی می‌کند. تیم بازیگری سریال تقریبا ناشناخته است اما شخصیت‌های معروف دیگری از جمله «هارالد هاردرادا» پادشاه نروژ در بین سال‌های ۱۰۴۶ تا ۱۰۶۶ و «امای نورماندی» شهبانوی انگلستان در آن حضور دارند.

داستان این سریال ماجراجویی‌های لیف، فریدیس و هارالد را به تصویر می‌کشد که همزمان با درگیری‌های بین وایکینگ‌ها و خانواده سلطنتی انگلستان سعی در کشف نقاط جدیدی از دنیا را دارند و داستان آن‌ها در نهایت به پایان دوران وایکینگ‌ها ختم می‌شود.

نتفلیکس علاوه بر اعلام تاریخ انتشار سریال Vikings: Valhalla چند تصویر جدید از این درام تاریخ را به اشتراک گذاشت که اولین نگاه طرفداران به این سریال و شخصیت‌های آن محسوب می‌شود. طبق تصاویر منتشر شده می‌توان انتظار نبردهای خونین و داستان هیجان‌انگیز زیادی را داشته باشیم.

سریال Vikings در بین سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۲۰ از شبکه History پخش شد و داستان آن در شش فصل به پایان رسید. این سریال از همان قسمت‌های ابتدایی مورد پسند منتقدان و طرفداران قرار گرفت و شخصیت رگنار لاثبروک با بازی تراویس فیمل به یکی از ماندگارترین شخصیت‌های تلویزیون تبدیل شد. از زمان پخش آخرین قسمت سریال نزدیک به هشت ماه می‌گذرد و اکنون قرار است تا بیش از ۲ ماه دیگر، وایکینگ‌ها به تلویزیون برگردند.

دیدگاهتان را بنویسید