تریلر گیم‌پلی بازی Call of Duty: Vanguard منتشر شد-با ستوان پولینا پترووا آشنا شوید

تریلر گیم‌پلی بازی Call of Duty: Vanguard منتشر شد

تریلر گیم‌پلی بازی Call of Duty: Vanguard سرانجام به صورت رسمی در افتتاحیه مراسم گیمزکام ۲۰۲۱ به نمایش درآمد.

پیش از این مشخص شده بود که بازی شامل چهار شخصیت اصلی می‌شود که داستان آن را جلو می‌برند. یکی از شخصیت‌ها ستوان «پولینا پترووا» است که شخصیت او با الهام از «لیودمیلا پاولیچنکو» تک تیرانداز ملقب به بانوی مرگ نوشته شده است. تریلر گیم‌پلی بازی نیز از دید پولینا جلو می‌رود که پس حمله نیروهای آلمان از یک پرستار به تک‌تیرانداز تبدیل می‌شود.

از آن جایی که با یک شخصیت تک تیرانداز روبرو هستیم، او طی این گیم‌پلی از لبه‌های دیوار و بام خانه‌های عبور می‌کند و معمولا دشمنان خود را با سلاح‌های تک تیرانداز و دور زن از بین می‌برد. در ادامه تریلر شاهد جمله «یک ساعت قبل» هستیم و وقایع قبل از آغاز حمله نیروهای آلمان را می‌بینیم. پولینا در آن زمان به عنوان یک پرستار ساده خدمت می‌کرده است و از حمله دشمن نجات پیدا کرده و به نظر می‌رسد باید به تنهایی از موانع و دشمنان پیش‌ بگیرد.

در مجموع تجربه کلی بازی طی این ویدیو ۹ دقیقه‌ای بسیار خوب بوده است و اکثر کاربران شبکه‌های اجتماعی از آن رضایت داشته‌اند. همچنین بازی شامل شخصیت‌های دیگری با نام‌های گروهبان «آرتور کینگزلی»، کاپیتان «وید جکسون» و ستوان دوم «لوکاس ریگز» می‌شود که هر کدام داستان مشخص به خود را دارند.

Call of Duty: Vanguard در تاریخ ۱۴ آبان برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس و پی‌سی عرضه خواهد شد. برای مطالعه جزییات بازی می‌توانید این مطلب را مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید