جلو افتادن تاریخ اکران فیلم The Hitman’s Bodyguard 2 با بازی رایان رینولدز

فیلم The Hitman’s Wife’s Bodyguard با بازی رایان رینولدز و ساموئل ال جکسون قرار است زودتر از زمان اعلام شده روی پرده‌های سینما برود.

فیلم The Hitman’s Wife’s Bodyguard (بادیگارد همسر آدمکش) قرار بود در تابستان سال گذشته اکران شود، اما شیوع و همه‌گیری ویروس کرونا باعث عقب افتادن آن تا به‌مدت یک سال شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ اکران دنباله فیلم The Hitman’s Bodyguard (بادیگارد آدمکش) دوباره تغییر کرده است. فیلم The Hitman’s Bodyguard 2 که پیش از این قرار بود در تاریخ ۲۰ اوت (۲۹ مرداد) اکران شود، اکنون اکران آن دو ماه جلو افتاده و قرار است در تاریخ ۱۶ ژوئن (۲۶ خرداد) روی پرده‌های سینما برود.

رایان رینولدز، ساموئل ال جکسون، سلما هایک، فرانک گریلو، مورگان فریمن، آنتونیو باندراس، ریچارد ای گرانت، تام هاپر، گابریلا رایت و کریستوفر کامی‌یاسو، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Hitman’s Wife’s Bodyguard حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. مانند قسمت اول، پاتریک هیوز وظیفه کارگردانی و تام اکانر وظیفه نوشتن فیلمنامه دنباله فیلم The Hitman’s Bodyguard را بر عهده داشته‌اند. 

فیلم The Hitman’s Bodyguard که با بودجه‌ای معادل ۳۰ میلیون دلار تولید شده بود، در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و با اینکه نقد و واکنش‌های متوسطی را از سوی منتقدان دریافت کرد، اما تماشاگران استقبال بسیار خوبی از این فیلم کردند. فیلم The Hitman’s Bodyguard توانست بیش از ۷۵ میلیون دلار در آمریکای شمالی و بیش از ۱۷۶ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کند. قسمت دوم این فیلم اکشن و کمدی داستان مایکل برایس را دنبال می‌کند که او توسط داریوس و سونیا کینکید برای انجام یک مأموریت در امتداد ساحل آمالفی انتخاب شده است. 

دیدگاهتان را بنویسید