حجم بازی Guardians of the Galaxy روی پلی استیشن ۵ لو رفت

کوچک‌تر از آنچه انتظار می‌‌رفت

حجم بازی Guardians of the Galaxy روی پلی استیشن ۵ لو رفت

اسکوئر اینکس چند ماه پیش و در رویداد E3 2021 از بازی Guardians of the Galaxy رونمایی کرد و حالا حجم نسخه پلی استیشن ۵ آن لو رفته است.

بنابر اطلاعات به دست آمده این بازی روی پلی استیشن ۵ حدود ۴۱ گیگابایت حجم دارد که به‌روزرسانی روز اول را نیز باید به آن اضافه کنید. البته انتظار نمی‌رود که آپدیت روز اول Guardians of the Galaxy چندان بزرگ باشد. همچنین به نظر می‌رسد که این بازی از ۲۴ اکتبر (۲ آبان) و چند روز پیش از عرضه برای پری‌لود در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Guardians of the Galaxy

۴۱ گیگ برای یک بازی AAA امروزی حجم زیادی محسوب نمی‌شود. به عنوان مثال اسکوئر انیکس بازی ابرقهرمانی Marvel’s Avengers را نیز سال پیش به بازار عرضه کرده که روی پلی استیشن ۵ حدود ۷۴ گیگ و روی ایکس باکس سری ایکس/اس ۱۰۴ گیگ حجم داشت. توسعه بازی Guardians of the Galaxy برعهده استودیو Eidos Montreal قرار دارد که سابقه ساخت Deus Ex و Shadow of the Tomb Raider را دارد. این بازی همانند دیگر ساخته‌های این استودیو، تجربه‌ای تک‌نفره با طراحی خطی و داستان محور است.

بازی نگهبانان کهکشان در تاریخ ۴ آبان ۱۴۰۰ برای پی‌سی، پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید