حضور پنگوئن در بازی Gotham Knights لو رفت

صداپیشه او مشخص شد

حضور پنگوئن در بازی Gotham Knights لو رفت

پنگوئن یکی از معروف‌ترین دشمنان بتمن محسوب می‌شود و استودیو WB Games Montreal می‌خواهد او در بازی Gotham Knights حضور فعالی داشته باشد.

اکنون به لطف سایت IMDb توانسته‌ایم با صداپیشه پنگوئن در بازی Gotham Knights آشنا شویم. استودیو WB Games Montreal برای این شخصیت به سراغ صداپیشه ماهری رفته که خیلی از بازیکنان با او آشنا هستند. الیاس توفکسیس (Elias Toufexis) که صداپیشه سرشناسی در صنعت بازی‌های ویدئویی محسوب می‌شود، صدای پشت پنگوئن خواهد بود. نکته مهم‌تر اما این است که حضور شخصیت پنگوئن هنوز در این بازی تایید نشده است.

او در دو بازی Deus Ex: Human Revolution و Deus Ex: Mankind Divided صداپیشگی شخصیت آدام جنسن را برعهده داشت. آدام جنسن شخصیتی سرد با صدا عمیق بود، پس ممکن است با یک پنگوئن متفاوت طرف باشیم. او در دو بازی Assassins Creed 2 و Assassins Creed: Brotherhood نقش فدریکو آدیتوره، برادر اتزیو، را برعهده داشت. او همچنین در بازی Back 4 Blood که در آینده نزدیک منتشر می‌شود نیز حضور دارد.

بازی Gotham Knights

هنوز اطلاعات زیادی از شخصیت‌‌های منفی Gotham Knights مشخص نیست. علاوه بر شایعات مربوط به پنگوئن، حضور شخصیت مستر فریز با اولین تریلر از گیم‌پلی این بازی در تابستان سال گذشته در مراسم DC Fandome تایید شده بود. این بازی قرار است جنبه‌های تازه‌ای از دنیای بتمن در بازی‌های ویدیویی را به نمایش بگذارد. پس از مرگ بتمن افرادی چون رد هود، رابین، نایت‌وینگ و بت‌گرل برای امن نگه داشتن گاتهام و همچنین مقابله با Court of Owls باهم متحد می‌شوند.

Gotham Knights سال ۲۰۲۲ برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، پی‌سی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه می‌شود.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید