You are currently viewing دانلود بازی بن تن محافظ زمین برای اندروید- Ben 10 Protector of the Earth (موبایل)

دانلود بازی بن تن محافظ زمین برای اندروید- Ben 10 Protector of the Earth (موبایل)

دانلود بازی اندرویدی “بن تن: محافظ زمین” ، با قابلیت اجرای کاملاً آفلاین (بدون اینترنت) ، با حجم فشرده شده و کیفیت عالی، قابل اجرا در موبایل های ضعیف و قوی با قابلیت تنظیم گرافیک و سیستم، دارای ویژگی ذخیره سازی بازی. 

این بازی از سری بازی های پر سر و صدای بن تن است که بر اساس انیمیشن زیبایی با همین عنوان طراحی شده است. این سری با عنوان ‘بن تن: محافظ زمین’ شناخته شده که در این قسمت بن تن قدرتمند و تیزهوش 2 ماهیت زمینی و فضایی دارد.

در این بازی اکشن – ماجراجویانه با بن تن و موجودات درونش به طی مراحل می پردازید که با جلو رفتن در مراحل قدرت های بن تن افزایش یافته و چالش ها سخت تر و صد البته جذاب تر می شود. وجود محیط های گرافیکی بسیار متنوع و گیم پلی انعطاف پذیر و حضور تمامی دشمنان بن تن به هیجان بازی بسیار بسیار افزوده است.

در این بازی همانطور که از عنوان بر می آید، شما باید زمین را از تهدیدات کیهانی که موجوداتی بی رحم هستند، نجات دهید. این کار به کمک موجودات ساعت خواهد بود که از جدیدترین موجودات سری های بن تن هستند. هر چه در مراحل پیش روی نمائید بازی هیجانی تر خواهد شد. در این بازی صدا گذاری بسیار به هیجان بازی افزوده است.

پشتیبانی آنلاین (تلگرام و اینستاگرام: zphonar@) (ایمیل: contact@zphonar)

دیدگاهتان را بنویسید