You are currently viewing دانلود بازی داینو کرایسیس ۱ برای اندروید (نسخه تبدیلی از ps1) Dino Crisis

دانلود بازی داینو کرایسیس ۱ برای اندروید (نسخه تبدیلی از ps1) Dino Crisis

توضیحات

دانلود بازی بحران داینو 1 – Dino Crisis 1 برای کامپیوتر
Dino Crisis 1 – داینو کرایسیس (بحران داینو)  یک بازی ویدیویی اکشن ترس و بقا می باشد که توسط Capcom توسعه و در سال 2000 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. این نسخه اولین سری از بازی های Dino Crisis می باشد. ماجرا از رجینا که یک مامور عملیات ویژه و به همراه یک تیم برای تحقیق در مورد یک جزیره دوره افتاده برای کشف یکسری اسرار از دایناسورها فرستاده و در نهایت باید زنده برگردد.

شرکت Capcom مانند نسخه های قبلی خود مانند Resident Evil از یک پیش زمینه ای برای بازی های ترس و بقا برخوردار بوده و این بار در داینو کرایسیس 1 از یک موتور سه بعدی استفاده کرده است. مکانیک گیم پلی بازی شامل ترس و بقا به همراه صحنه های اکشن و معمایی استفاده شده و به منظور ایجاد وحشت سازگارتر با محیط خشن بودن دایناسور ها را نیز به خوبی جلوه داده است.

داستان بازی مربوط به یک جزیره به نام ایبیس در سال 2009 اتفاق می افتد. تیم عملیاتی SORT یک مامور مخفی به نام تام را برای تحقیقات در یک مرکز تحیقیقاتی اعزام می کند و در طول این ماموریت او متوجه می شود دکتر ادوارد کرک دانشمند مشهور که مرگ او سه سال پیش گزارش شده، زنده است.

او در حال انجام یک سری پروژه اسلحه مخفی در داخل مرکز می باشد. تیم SORT چهار مامور خود به نام رجینا، گیل، ریک و کوپر را برای پیدا و بازداشت کردن دکتر کرک به ماموریتی خطرناک می فرستد. Dino Crisis توسط سایت بررسی گیم نظرات بسیار مثبتی را دریافت و حتی با سری رزیدنت اویل نیز مقایسه کردند.

دیدگاهتان را بنویسید