You are currently viewing دانلود بازی دوبله فارسی”ملاقات با خانواده رابینسون ها” Meet The Robinsons برای کامپیوتر

دانلود بازی دوبله فارسی”ملاقات با خانواده رابینسون ها” Meet The Robinsons برای کامپیوتر

Meet The Robinsons یک بازی اکشن ماجراجویی بر پایه انیمیشن آن که توسط Walt Disney Pictures تولید شد می باشد که در آن در زمان سفر می کنید. بازیکن ماجراجویی را توسط ویلبر رابینسون تجربه می کند. شما در بازی به او می کنید تا کلاه بردار کلاه به سر «Bowler Hat Guy» را تعقیب کنید و در تلاشید تا اختراعات شیطانی او را خنثی کنید. بافت خارج از داستان فیلم (در بازی) گشترش یافته به طوری که می توانید ماجراهای زیاد جدیدی را تجربه کنید. ویلبر ابزارهای زیادی برای مبارزه با دشمنان در حین تعقیب کلاه بردار کلاه به سر دارد و معماهای زیادی را به کمک شما حل می کند.

این بازی Wilbur را از طریق 40 ماموریت و 6 منطقه مختلف دنبال می کند ، که تعداد کمی از آنها در فیلم دوباره مرور می شوند. نقشه های مخفی به بازیکن این امکان را می دهد تا با استفاده از دستگاه تغییر شکل کورنلیوس رابینسون ، تقلب های اضافی و مختلفی “بسازد”

این دستگاه با استفاده از Base Components مواردی را که Wibur در طول ماجراجویی خود جمع می کند را تغییر میدهد. بازی Breakout همانند Chargeball ، هم در خود بازی وجود دارد و هم به عنوان یک گزینه گیم پلی اضافی. “نقشه” های مختلف Chargeball را می توان در طول بازی یافت و این Wilbur است که قهرمان میشود.

حد اقل سیستم مورد نیاز :

CPU: Petnium IV or Athlon XP 1.4GHz Processor
RAM: ۲۵۶MB RAM
HDD: ۲.۵GB Hard Disk Space
Grapich Card: ۱۲۸MB DirectX compatible 32-bit color 3D Accelerated Video Card with Pixel Shader Support
۱۶-bit DirectX compatible Sound Card
DirectX 9.0c

(تمام کامپیوتر های امروزی میتوانند این بازی را اجرا کنند)

دیدگاهتان را بنویسید