You are currently viewing دانلود بازی دوبله فارسی کونستانتین جنگیر Constantine برای کامپیوتر

دانلود بازی دوبله فارسی کونستانتین جنگیر Constantine برای کامپیوتر

توضیحات

دانلود بازی کنستانتین (جن گیر) دوبله فارسی – Constantine برای کامپیوتر
Constantine – کنستانتین نسخه فارسی یک بازی اکشن ماجراجویی مبتی بر بازی فراطبیعی و فیلم به همین نام می باشد که توسط Bits Studios توسعه و توسط SCi Games در سال 2005 برای مایکروسافت ویندوز منتشر شد. بازی از دید سوم شخص انجام می شود ولی وقتی بازیکن وارد فضای باریک می شود به شخص اول تغییر می کند.

هدف کنستانتین کشف این است که چرا و چگونه شیاطین توانسته اند از نظر جسمی وارد زمین شوند. او تعدای سلاح مقدس و مصنوعات مقدس برای استفاده و در برابر مهاجمان دفاع کند. همچنین جان می تواند جادو هایی مانند طوفان های رعد و برق ایجاد و شیاطین را دور کند.

همانند فیلم، نقش اصلی بازی برعهده جان کنستانتین با هنرنمایی کیانو ریوز است. شما در نقش او وارد دنیای عجیب و غریب و پر از جن و شیطان کنستانتین می شوید. شما باید گلوله ها را جمع کنید، از آیتم هایی برای تازه کردن جان خود استفاده کنید و طلسم های مختلفی را به کار ببرید. گیم پلی بازی در قالب شوتر سوم شخص ساخته شده، البته زوایای دوربین ثابت نیستند و تغییر می کنند.

اسلحه های متنوعی در بازی طراحی شده که برای از بین بردن شیاطین، استفاده می شوند. شما در نقش جان، شیاطینی را که به مردم حمله ور می شوند، نابود یا اسیر می کنید.

سپس دور تا دور جهنم را به دنبال شات گان مقدس می گردید. با طلسم های مختلفی که در بازی به دست می آورید، می توانید رعد و برق ایجاد کنید، شیاطین را خارج کنید، دسته ای مگس ایجاد کنید، یا دشمنانتان را گیج کنید.

این بازی امتیاز 7.2/10 از دید کاربران و امتیاز 60/100 را از دید منتقدان سایت metacritic را کسب کرده است.

پس از خرید این محصول، جهت دریافت فایل نصبی (1300مگابایت) به ما در تلگرام (zphonar@) پیام دهید تا فایل را برایتان بفرستیم.

سیستم مورد نیاز

OS: Win Xp 32

Processor: Intel Pentium 4 1.3GHz / AMD Athlon 64 2800

Graphics: AMD Radeon HD 2350 Pro or NVIDIA GeForce 8100 nForce 720a

System Memory: 500 MB RAM

Storage: 2 GB Hard drive space

DirectX 9 Compatible Graphics

دیدگاهتان را بنویسید