You are currently viewing دانلود بازی مستربین دوبله فارسی Mr. Bean’s Wacky World برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی مستربین دوبله فارسی Mr. Bean’s Wacky World برای کامپیوتر با لینک مستقیم

بازی Mr Bean’s Wacky World در سبک اکشن سوم شخص است که بر اساس مجموعه انیمیشنی در سال 2002 با حضور شخصیت معروف روآن اتکینسون ساخته شده است. فرد شروری Teddy را ربوده و برای برگرداندن او 1000 بیسکویت می خواهد. حالا این بر عهده بازیکن است که برود و همه بیسکویت های مورد نیاز را جمع آوری کند. او میتواند به چهار مکان مختلف برود: باغ پشتی خانم ویکت، سیستم فاضلابی، طبیعت و کارخانه ای که آدم رباها در آن مخفی شده اند. هر کدام از مکان ها شامل سه مرحله است که توسط یک مرکز به یکدیگر متصل می شوند. یک سکانس کارتونی کوتاه قبل از هر مرحله نشان داده می شود.

مستر بین باید مراقب دشمنان مختلفی باشد که تمام تلاش خود را می کنند تا از پیشروی او جلوگیری کنند . اما برای پیشروی او به چندین سلاح مختلف دسترسی پیدا می کند. سم را می توان برای آفات استفاده کرد، ماهیتابه می تواند دشمنان بزرگتر را از بین ببرد و یک تیرکمان سنگی برای ضربه زدن به اهداف دور. با استفاده از لباس دزد دریایی می توان برای مدت کوتاهی شکست ناپذیر شد. موادهای مختلفی را می توان جمع آوری کرد. بیسکویت ها برای پرداخت باج Teddy مورد نیاز است، در حالی که از بسته های درمانی، جعبه های کمک های اولیه و میوه ها برای بازگرداندن سلامتی استفاده می شود.

برای تکمیل مرحله بازیکن باید دروازه خروجی را باز کند. و این کار با جمع آوری تمام قطعات پازل انجام می شود. اینها در صندوقچه هایی قفل شده اند و بازیکن باید کلید آنها را برای بدست آوردن قطعات پازل جمع آوری کند. هنگامی که تمام قطعات پازل جمع آوری شدند، بازیکن باید به موقع چالشی را برای باز کردن قفل دروازه انجام دهد. حل معما ها شامل هل دادن جعبه ها برای باز کردن درها و بمب هایی که می توان برای از بین بردن موانع از آنها استفاده شود.

تخته های فنری نیز وجود دارد که به بازیکن اجازه می دهد تا به مناطق مرتفع برسد. علاوه بر خط اصلی بازی، مینی گیم های مختلفی نیز وجود دارند. این مینی گیم ها شامل پازل، whack-a-mole، تنیس، مسابقه و بازی های تیراندازی می شوند. برخی از این بازی ها را میتوان به شکل دو نفره با نسخه های Wii و Windows بازی کرد.

پشتیبانی آنلاین در تلگرام: https://t.me/zphonar

سیستم مورد نیاز
CPU: Intel Pentium III 733MHz

RAM: 256 MB

HDD: 250 MB Free

Video Memory: 32 MB

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 9.0c

Keyboard and Mouse

دیدگاهتان را بنویسید