You are currently viewing دانلود بازی نشان شجاعت 2 دوبله فارسی Code of Honor 2 Conspiracy Island جزیره توطئه برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی نشان شجاعت 2 دوبله فارسی Code of Honor 2 Conspiracy Island جزیره توطئه برای کامپیوتر با لینک مستقیم

دانلود بازی Code of Honor 2: Conspiracy Island برای کامپیوتر PC

دانلود با لینک مستقیم کد افتخار ۲: جزیره توطئه

در ادامه “کد افتخار: لژیون خارجی” ، کد جدید افتخار ۲: جزیره توطئه بازیکنان را در عملیات شدید غرق می کند ، زیرا آنها سعی می کنند منطقه گویان را پس از دستگیری یک گروه تروریستی از یک راکتور هسته ای آزمایشی نجات دهند.

در سواحل آمریکای جنوبی ، در منطقه آرام گویان ، یک گروه تروریستی مرگبار کمین کرده است. شورشیان جبهه انقلابی جهانی برای بدست آوردن کنترل راکتور هسته ای آزمایشی عازم جزیره ایل رویال هستند.

مجموعه ای از حوادث از جمله سرقت راکتور هسته ای کل قلمرو را در خطر شدید قرار می دهد. این بر عهده لژیون خارجی است که گروه تروریستی را تسخیر کرده و روز را نجات دهد. بازیکن عضو لژیون خارجی می شود و برای نبرد با دشمن و نجات گویان وارد جنگ می شود.

با استفاده از مهارت های نظامی برای غلبه بر گروه تروریستی ، بازیکن باید سریع فکر کند تا یک قدم جلوتر بماند. بازیکن مجبور می شود تحت فشار شدید و بدون وقت برای کنترل مجدد راکتور عمل کند. ساعت در حال تیک تاک است ، آیا می توان منطقه را نجات داد؟

Code of Honor 2: Conspiracy Island که در ژانر تیراندازی اول شخص (FPS) و اکشن قرار دارد، دومین عنوان مجموعه کد افتخار شمرده میشود، که توسط تیم و استودیو حرفه‌ای CITY Interactive طراحی، برنامه‌نویسی و توسعه داده شده و بوسیله همین شرکت برای کامپیوتر (ویندوز) در سال ۲۰۰۸ منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید