You are currently viewing دانلود بازی Ghost Rider دوبله فارسی شبح موتور سوار (روح سوار) برای کامپیوتر و پلی استیشن

دانلود بازی Ghost Rider دوبله فارسی شبح موتور سوار (روح سوار) برای کامپیوتر و پلی استیشن

بازی Ghost Rider با دوبله فارسی = جذابیت دوچندان برای علاقه مندان سبک اکشن!

نکته : بازی های پلی استیشن 2 را در کامپیوتر نیز با استفاده از نرم افزار PCSX2 به راحتی میتوانید اجرا کنید.

بازی Ghost Rider با همان بازی روح سوار یک بازی اکشن جذاب است که در سال 2007 ساخته و برای پلی استیشن 2 عرضه شد.نسخه دوبله فارسی بازی شبح موتور سوار برای پلی استیشن 2 موجود در زرین پخش هنر توسط شرکت پردیس به زیبایی دوبله شده است.

Ghost Rider

Ghost Rider

داستان بازی Ghost Rider از این قرار است که :

داستان بازی روح سوار دوبله فارسی در مورد موتور سوار قهاری به نام جانی بلیز است که برای نجات جان پدر خود از سرطان ، با شیطان معامله میکند و روح خودش را از دست میدهد . حال او شب ها به روحی انتقام جو تبدیل میشود و در خدمت شیطان است و در همین حین هم به مقابله با دشمنانش میپردازد . بازی یکی از پر اکشن ترین بازی هایی است که برای کنسول ps2 منتشر شده است که هنوز هم بعد از گذشت سال ها از زمان انتشارش طرفداران خاص خودش را دارد . از بین بردن نیروهای جهنمی و اهریمنی آن هم با زنجیر آتشین و گیم پلی روان بازی واقعا از لذت زیادی برخوردار است .

پشتیبانی آنلاین در تلگرام: https://t.me/zphonar

Ghost Rider

Ghost Rider

تنوع اسلحه ها و قدرت های ماورایی نسبتا کم ولی بسیار کاربردی و جذاب است . بازی دارای محیط های مخوف و جذاب و همینطور دشمنان و باس فایت های زیادی است که میتواند نفس شما را در سینه حبس کند . بسیاری از مراحل بازی را هم باید با موتور معروف خود به اتمام برسانید و این موضوع صحنه های ناب و اکشن خاصی را در حین موتور سواری در جهنم ایجاد کرده است .

Ghost Rider

Ghost Rider

گیم پلی بازی شبح موتور سوار برای پلی استیشن 2 چگونه است؟

با توجه به این که صداگذاری از ویژگی های مهم برای جذابیت یک بازی است نسخه دوبله فارسی بازی روح سوار برای پلی استیشن 2 به یکی از محبوبترین بازی های زمان خود تبدیل شده و در زمان حال نیز طرفداران خاص خود را دارد.

بازی Ghost Rider امتیاز 6.9/10 از دید کاربران و امتیاز 54/100 را از دید منتقدان سایت metacritic را کسب کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید