You are currently viewing دانلود بازی Painkiller دوبله فارسی قاتل آسمانی برای کامپیوتر PC با لینک مستقیم

دانلود بازی Painkiller دوبله فارسی قاتل آسمانی برای کامپیوتر PC با لینک مستقیم

Painkiller 1 یک بازی شوتر اول شخص سرعتی است که توسط استودیو لهستانی People can fly توسعه یافته است. در این بازی، بازیکن در نقش Daniel Garner بازی می کند که پس از مرگ برای توقف ارتش جهنم به رهبری Lucifer انتخاب شده است. بازی پین کیلر از بازی های شوتر قدیمی مانند Quake و Unreal Tournament نیز الهام گرفته است. قهرمان داستان مردی متخصص در کشتن انواع موجودات مرده متحرک ساکن در سیاهچاله های تاریک و قلعه های متروکه می باشد. Daniel Garner نیز زمانی انسان بوده و زندگی کرده است اما در نهایت پس از کار کردن ها، خندیدن ها و گریه کردن ها مرده است. اما بر خلاف اکثر افراد پس از مرگ به بهشت و یا جهنم نرفته است بلکه به عنوان یک جنگجو با هدف متوقف کردن لشکر های جهنمی Lucifer انتخاب شده است.

او از آن زمان تا کنون مشغول به جنگیدن با این لشکر نفرین شده بوده و تنها با نابود کردن این نیروهای شیطانی می تواند روح خود را آزاد سازد و وارد بهشت بشود. این بازی شامل ده ها مرحله می باشد و داستان خطی روایت می شود همچنین تعدادی سلاح کشنده در بازی قرار داده شده است که تا کنون در هیچ بازی شوتر اول شخص دیگری دیده نشده اند و بقیه ی آنها از سلاح های قدیمی این سبک بازی محسوب می شوند.

پشتیبانی آنلاین در تلگرام:  https://t.me/zphonar

در طول بازی به یک سری از قدرت ها و تجهیزات منحصر به فرد می رسیم که بدون آنها نابود کردن هیولا های شروری مانند Saphathoraél، Zombie Knight، Psychonun و یا Skull کاملا غیر ممکن می باشد. Painkiller اولین بازی لهستانی می باشد که از موتور گرافیکی Havok 2 استفاده کرده و از کارت های گرافیک و صدای جدید پشتیبانی می کند.

سیستم مورد نیاز
Processor: 1GHz

Memory: 256 MB RAM

Graphics: DirextX 9.0 64MB Video Card

Storage: 3.4 GB available space

دیدگاهتان را بنویسید