You are currently viewing دانلود رایگان کتاب آموزش طراحی مانگا The Artists Guide to Drawing Manga اثر Ben Krefta

دانلود رایگان کتاب آموزش طراحی مانگا The Artists Guide to Drawing Manga اثر Ben Krefta

مانگا یکی از محبوب ترین ژانرهای هنری در سراسر جهان است. هنرمندان مشتاق همیشه خواهان مجموعه ای تازه از آثار هنری مرجع هستند تا خودشان امتحان کنند یا به سادگی به آنها الهام دهند. این کتاب جدید، توسط هنرمند استاد-مانگا، بن کرفتا، دارای شخصیت‌های جدید هیجان‌انگیز و پروژه‌های گام به گام، از جمله عناصری است که به مانگا سبک متمایز آن را می‌دهد – از بیان و ویژگی‌ها گرفته تا لباس و رنگ‌آمیزی.

این کتاب اصالت و تنوعی که اکنون در بسیاری از سبک‌های مانگا آشکار است را جشن می‌گیرد، و به شما نشان می‌دهد که چگونه آنها را ترکیب کنید، چه در حال خلق یک جنگجوی قرون وسطایی، یک خدمتکار ژاپنی، یک روبات یا شخصیت‌هایی از نوع پوکمون باشید.

جهت حمایت از فعالیت های این سایت، میتوانید به سایت دونیت کنید (اینجا کلیک کنید)

مانگا هیجان انگیز، مسحورکننده، ساده و در عین حال پیچیده، اثر هنری است که به سبک معمولی کارتونی ژاپنی کشیده شده است. این راهنمای هیجان‌انگیز برای تصویرگران مبتدی تا متوسط طراحی شده است، و همه چیزهایی را که هنرمند نوظهور مانگا به آن نیاز دارد، از انتخاب مواد ضروری گرفته تا خلق شخصیت‌های هیجان‌انگیز و مبتکر را پوشش می‌دهد. به شما نشان داده می‌شود که چگونه فیگورهای مانگا دقیق بسازید، ویژگی‌ها و حالات صورت را ارائه دهید، و صحنه‌های اکشن شیک طراحی و ترسیم کنید.

سطوح، از مبتدی تا حرفه ای. این کتاب‌های جامع به شکلی خیره‌کننده در تمام رنگ‌ها و در قالب منظره بسیار قابل استفاده ارائه شده‌اند، این کتاب‌های جامع حاوی تمام ایده‌ها، الهام‌ها، پروژه‌های گام به گام و تکنیک‌هایی است که برای تسلط بر موضوع تحت پوشش نیاز دارید.

دانلود-رایگان-pdf-کتاب-آموزش-طراحی-مانگا-اصل-انگلیسی-زرین-پخش-هنر.jpg

در دیجیکالا با قیمت تقریباً 700هزار تومان، در زرین پخش هنر = رایگان ♥

حجم : 77 مگابایت – فرمت : pdf – زبان : انگلیسی – بیش از 1300 صفحه

جهت حمایت از فعالیت های این سایت، میتوانید به سایت دونیت کنید (اینجا کلیک کنید)

دیدگاهتان را بنویسید