در توکیو گیم شو نیز خبری از بازی Final Fantasy 16 نخواهد بود

عدم حضور بازی در برنامه‌های اسکوئر انیکس

در توکیو گیم شو نیز خبری از بازی Final Fantasy 16 نخواهد بود

طرفداران امیدوار بودند که بازی Final Fantasy 16 پس از E3 در توکیو گیم شو ۲۰۲۱ حضور داشته باشد، اما به نظر می‌رسد چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

طرفداران از زمان اعلام بازی Final Fantasy 16 مشتاق هستند تا اطلاعات بیشتری در مورد آن منتشر شود، با این حال به نظر نمی‌رسد که این اتفاقی به زودی رخ دهد. امروز اسکوئر انیکس، برنامه خود برای رویداد توکیو گیم شو ۲۰۲۱ را فاش کرد و همچنان نام این بازی در این فهرست دیده نمی‌شود.

بازی Final Fantasy 16

این فهرست که در وب‌سایت رسمی اسکوئر انیکس منتشر شده است، رویداد سه روزه این استودیو را مشخص می‌کند که شامل بسیاری از بازی‌های مورد انتظار آن می‌شود اما خبری از بازی Final Fantasy 16 وجود ندارد. این امر برای بسیاری از طرفداران می‌تواند ناامید کننده باشد زیرا استودیو از زمان معرفی آن در رویداد سال ۲۰۲۰ پلی استیشن 5 هیچ جزئیات دیگری را منتشر نکرده است.

استودیو توسعه‌دهنده گفته است که طرفداران اطلاعات بیشتری در مورد Final Fantasy 16 بعدا در سال ۲۰۲۱ خواهند شنید، اما این شرکت تاکنون هیچ اشاره‌ای به آن نکرده است. همچنین در چند وقت اخیر بازی‌های دیگری از این استودیو مانند Life is Strange: True Colors و Marvel’s Avengers عرضه شده است.

با این وجود در لیست ارائه شده از سوی اسکوئر انیکس نام بازی‌هایی مانند FORSPOKEN و Marvel’s Guardians of the Galaxy دیده می‌شود. رویداد این استودیو در سه بخش از جمعه اول اکتبر (۹ مهر) آغاز و آخرین بخش آن یکشنبه ۳ اکتبر (۱۲ مهر) برگزار می‌شود. همچنین رویداد توکیو گیم شو امسال از ۳۰ سپتامبر (۸ مهر) آغاز خواهد شد و تا ۳ اکتبر (۱۱ مهر) ادامه پیدا خواهد کرد. ویجیاتو اخبار مهم مربوط به این رویداد را در سایت و شبکه‌های اجتماعی پوشش خواهد داد.

بازی Final Fantasy 16 هم اکنون برای پی‌سی و پلی استیشن 5 در دست توسعه قرار دارد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید