دنباله فیلم Mortal Kombat در حال ساخت است

این بار نویسنده سریال Moon Knight فیلم را می‌سازد

دنباله فیلم Mortal Kombat در حال ساخت است

دنباله فیلم مورتال کمبت که سال گذشته پخش شده بود، ظاهرا هم اکنون توسط «نیو لاین سینما» در دست ساخت است.

موفقیت Mortal Kombat از نظر فروش، ظاهرا باعث شده تا دنباله آن نیز ساخته شود و نیو لاین سینما، استودیو فیلمسازی متعلق به برادران وارنر، «جرمی اسلیتر» نویسنده Fantastic 4 و سریال Moon Knight را برای نوشتن فیلمنامه فیلم مورتال کمبت ۲ استخدام کرده است.

نسخه اول این فیلم سال گذشته توسط «سایمون مک‌کوید» ساخته شد که اولین تجربه کارگردانی او محسوب می‌شود و «جیمز وان» (آکوامن) به همراه «تاد گارنر» (Into the Storm) تهیه‌کنندگان آن بودند. فیلم در ماه آوریل منتشر شد و در همان زمان، در صدر جدول باکس آفیس قرار گرفته بود. همچنین در گذشته، شایعات مبنی بر ساخت یک سه‌گانه برای آن منتشر شده بود.

فیلم مورتال کمبت

همچنین این فیلم به صورت همزمان در سینماها و HBO Max منتشر شد و طبق گزارش‌های یکی از برترین عناوین این سرویس پخش تا به امروز بوده است.

از جمله فیلم‌های دیگری که هم اکنون بر اساس بازی‌های ویدیویی در حال ساخت هستند می‌توان به Uncarted با بازی «تام هالند» و «مارک والبرگ» اشاره کرد که در ماه فوریه اکران خواهد شد. علاوه بر این در ماه آوریل فیلم Sonic the Hedgehog 2 با حضور «جیم کری» و «ادریس البا» اکران خواهد شد. در نهایت، انیمیشن سینمایی سوپر ماریو نیز در حال ساخت است و «کریس پرت» نقش سوپرماریو را ایفا خواهد کرد.

در همین حال، دواین جانسون یا همان راک اخیرا اعلام کرده بود که قرار است در فیلمی حضور داشته باشد که بر اساس یک ویدیو گیم بزرگ ساخته می‌شود و می‌توان انتظار حضور او در فیلم جدید مورتال کمبت را داشت.

دیدگاهتان را بنویسید