دومین تریلر فیلم Uncharted منتشر شد

ماجراجویی متفاوت تام هالند

دومین تریلر فیلم Uncharted منتشر شد

خیلی از گیمرها در سراسر جهان منتظر فیلم (Uncharted) با بازی تام هالند هستند و اکنون سونی دومین تریلر آن را منتشر کرده است.

تام هالند در حال حاضر به خاطر فیلم Spider-Man: No Way Home در مرکز توجه همه قرار دارد، با این وجود قرار است در آینده نزدیک یک بار دیگر نیز او را روی پرده نقره‌ای سینما مشاهده کنیم. در فیلم آنچارتد تام هالند نقش نیتن دریک، مارک والبرگ نقش ویکتور سالی و سوفیا علی (Sophia Ali) نقش کلویی فریزر را برعهده دارند. بنابر گزارش سایت کامیک‌بوک، خلاصه داستان زیر هم به صورت رسمی توسط سونی منتشر شده است.

دزد باهوش خیابانی، نیتن دریک توسط ویکتور “سالی” سالیوان استخدام شده تا گنج گمشده فردیناند ماژلان را بازیابی کند. مونکادا ( با بازی آنتونیو باندراس) به عنوان شخصیت منفی اصلی فیلم معتقد است او و خانواده‌اش وارثان قانونی این گنج هستند. اگر نیتن و سالی بتوانند سرنخ‌ها را رمزگشایی کنند، یعنی یکی از قدیمی‌ترین رازهای جهان به ارزش  ۵ میلیارد دلار را حل کرده‌اند. در این میان شاید این دو بتوانند اطلاعاتی از برادر گمشده نیتن نیز پیدا کنند.

تام هالند در مصاحبه پیشی خودش به این اشاره کرده که فیلم‌برداری Uncharted بسیار سخت بوده و آسیب‌های فیزیکی زیادی به او وارد کرده است. در واقع سازندگان این فیلم سعی کرده‌اند استفاده از تصاویر کامپیوتری را به حداقل برسانند و بسیاری از تصاویری که در تریلر بالا می‌بینید، توسط بازیگران و بدلکاران فیلم‌برداری شده است. اگر به فیلم‌های اقتباس شده از بازی‌های ویدئویی علاقه دارید، ما خواندن مقاله «تمام فیلم‌های ۲۰۲۱ و آینده که بر اساس بازی‌ها‌ ساخته شده‌اند» را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

فیلم آنچارتد (Uncharted) به کارگردانی روبن فلیشر برای اکران در ۱۸ فوریه ۲۰۲۲ (۲۹ بهمن ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید