ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 ساخته شده است

ادعای یک لیکر معتبر

ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 ساخته شده است

به نظر می‌رسد که اکتیویژن روی ریمستر بازی کال آو دیوتی: مدرن وارفر ۳ (Call of Duty: Modern Warfare 3) کار کرده و یک لیکر معتبر به صحبت در این زمینه پرداخته است. 

Call of Duty: Modern Warfare را می‌توان محبوب‌ترین سری بازی در این فرانچایز دانست که در سال ۲۰۱۱ به سومین نسخه به پایان رسید. البته از طرف دیگر در ۲۰۱۹ شاهد ریبوت سری مدرن وارفر و همچنین در سال‌های گذشته دو نسخه اول و اصلی این سری نیز توسط Raven Software و Beenox ریمستر شده‌اند. 

از این رو طرفداران انتظار داشتند که ریمستر Call of Duty: Modern Warfare 3 نیز به بازار عرضه شود، ولی سال پیش اکتیویژن این موضوع را رد کرد. اکنون یک لیکر معتبر به نام TheGhostofHope اعلام کرده که کمپین این بازی بازسازی و پروژه به اتمام رسیده است. اکتیویژن تنها منتظر است تا این ریمستر را در زمان مناسب به بازار عرضه کند. 

بازی Call of Duty

درباره ریمستر Call of Duty: Modern Warfare 2 نیز شایعات زیادی وجود داشت و اکتیویژن پس از چند سال آن را منتشر کرد. کمپانی هنوز به این شایعه واکنش نشان نداده و TheGhostofHope نیز مدرکی برای اثبات ادعای خود ندارد. به همین خاطر هنوز برای نتیجه گیری زود است و باید منتظر اطلاعات بیشتری بمانیم. 

شرایط و آینده فرانچایز کال آو دیوتی یک موضوع بسیار داغ در صنعت ویدئو گیم محسوب می‌شود. از یک طرف شایعات به این اشاره دارند که مایکروسافت قصد دارد این سری را به انحصار ایکس باکس درآورد. از طرف دیگر خود مایکروسافت و فیل اسپنسر اعلام کرده‌اند که انجام این کار منطقی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید