سریالی از جیمز باند ساخته نمی‌شود؛ هنوز تصمیمی برای آینده گرفته نشده است

در چند ماه گذشته شایعات به ساخت سریال اسپین‌آفی از سری فیلم‌های جیمز باند اشاره داشتند، اما اکنون کمپانی پشت این فرانچایز تمامی این شایعات رد کرده است.

از آنجایی که آمازون با قیمت ۸.۴۵ میلیارد دلار کمپانی MGM را خریداری کرده، شایعاتی از ساخت سریال جیمز باند وجود داشت. مایکل جی ویلسون (Michael G. Wilson) و باربارا براکلی (Barbara Broccoli) تهیه کنندگان سری فیلم‌های جیمز باند هستند که در این مورد با مجله توتال فیلم مصاحبه‌ای داشته‌اند.

از طرف دیگر ۵۰% از حقوق ای‌پی جیمز باند نیز توسط آمازون خریداری شده بود که به این شایعات قوت می‌بخشید. اکنون این دو تهیه کننده تمامی شایعات را رد کرده‌اند. آن‌ها به این اشاره کردند که کارشان ساخت فیلم برای سینما است و در ۶۰ سال گذشته در مقابل ایده ساخت سریال جیمز باند مقاومت کرده‌اند.

با وجود اینکه آمازون ۵۰% از حقوق آی‌پی جیمز باند را خریداری کرده، اما تمام تصمیمات درباره آینده این فرانچایز در اختیار کمپانیِ ویلسون و براکلی به نام Eon قرار دارد. تصمیماتی مثل انتخاب بازیگر و پروژه‌های جدید باید از سوی کمپانی Eon اتخاذ شوند و آمازون در این زمینه قدرتی ندارد. البته تا زمان اکران فیلم No Time to Die صحبت در مورد آینده این فرانچایز کار دشواری است.

جیمز باند

من فکر می کنم ما واقعاً می‌خواهیم اکران فیلم و دنیل [کریگ] را جشن بگیریم. سپس وقتی اوضاع بهتر شد، به چشم انداز فیلم نگاه کنید و درباره آینده تصمیم خواهیم گرفت. ما در 18 ماه گذشته یاد گرفتیم که هرگز نمی‌دانید در آینده چه رخ خواهد داد. بنابراین باید بنشینیم و درباره آن فکر کنیم.

فیلم No Time to Die توسط کری جوجی فوکوناگا (Cary Joji Fukunaga) کارگردانی شده و بیست و پنجمین فیلم از این سری است. دنیل گریک (Daniel Craig) برای آخرین بار در نقش James Bond حضور پیدا می‌کند و رمی مالیک (Rami Malek) نقش منفی آن است. دیگر بازیگران شامل آن آنا د آرماس (Ana de Armas)، بن ویشاو (Ben Whishaw) و کریستف والتز (Christoph Waltz) می‌شود.

فیلم No Time To Die قرار است در تاریخ ۱۶ مهر در سینماها اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید