سریال The Lord of The Rings هابیت‌های رنگین پوست دارد

شخصیت‌های سریال نسبت به فیلم متنوع‌تر هستند

سریال The Lord of The Rings هابیت‌های رنگین پوست دارد

به گفته لنی هنری، بازیگر بریتانیایی که در سریال ارباب حلقه‌ها (The Lord of The Rings) حضور دارد، طرفداران در این سریال با هابیت‌های متنوع و رنگین‌پوستی نیز مواجه خواهند شد.

به گفته سر لنی هنری، سریال ارباب حلقه‌ها که یکی از موردانتظارترین پروژه‌های تلویزیونی کنونی محسوب می‌شود، هابیت‌هایی دارد که سفید پوست نیستند. در سه‌گانه سینمایی، شاهد داستان هابیتی به نام «فرودو بگینز» بودیم که برای از بین بردن حلقه قدرت و نجات سرزمین میانه از استبداد «ساورون» ارباب تاریکی به سمت کوه‌های «موردور» حرکت کرد. اقتباس بزرگ «پیتر جکسون» از شاهکار ادبی «جی آر.آر تالکین» یکی از موفق‌ترین و محبوب‌ترین فرانچایزهای سینما در تمام دوران محسوب می‌شود که توانسته موفقیت‌های زیادی نیز کسب کند.

ارباب حلقه‌ها

از زمان پایان یافتن فیلم اصلی، داستان سرزمین میانه به شکل دیگری ادامه پیدا کرد. در ابتدا سه‌گانه دیگری تحت عنوان Hobbit توسط پیتر جکسون منتشر شد و اخیرا مشخص شد که اقتباس تلویزیونی ارباب حلقه‌های قرار است در سپتامبر ۲۰۲۲ از شبکه آمازون پخش شود. ساخت سریال از سال‌ها قبل اعلام شده است و به نظر می‌رسد با پرهزینه‌ترین سریال تاریخ تلویزیون مواجه هستیم.

اکنون، یکی از ستارگان سریال، یعنی سر لنی هنری (کمدین بریتانیایی) که هنوز مشخص نشده نقش کدام شخصیت را قرار است بازی کند، وجود تنوع در آن و حضور هابیت‌های سیاه‌پوست را ستایش کرده است. هنری در مصاحبه خود با برنامه Saturday Live رادیو BBC از تفاوت‌های بین سریال و فیلم و تمرکز آن روی تنوع و توانمندسازی زنان صحبت کرد.

در حالی که آمازون هنوز تریلری برای سریال ارباب حلقه‌ها منتشر نکرده است، به فاصله یک سال مانده تا زمان پخش اطلاعات زیادی درباره آن منتشر شده است. در حال حاضر می‌دانیم که سریال جدید وقایع هزار سال قبل از فیلم را شرح می‌دهد که با این وجود نویسندگان شخصیت‌هایی را به‌وجود خواهند آورد که طرفداران در فیلم‌ها با آن‌ها آشنا نشده‌اند.

حضور هابیت‌های رنگین پوست در سریال ارباب حلقه‌ها

خرید مجموعه کتاب‌های «ارباب حلقه‌ها» و «هابیت»

در سریال شاهد حضور شخصیت‌های آشنایی مانند گالادریل، الروند و ساورون خواهیم بود و شخصیت‌های جدید دیگری مانند اورن، بلدور، تایرا و تروین نیز در آن حضور دارند. پیتر جکسون در فیلم‌های خود کاملا از بازیگران سفید پوست استفاده کرده بود اما به نظر می‌رسد شبکه آمازون در تلاش است تا شخصیت‌ها را کمی متنوع‌تر کند.

سرویس Prime Video آمازون با سریال‌هایی مانند The Boys و Invincible و البته ارباب حلقه‌ها به یکی از سرویس‌های پخش برتر فعلی تبدیل شده است. سریال ارباب حلقه‌ها در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ از شبکه آمازون پخش خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید