سیستم موردنیاز احتمالی ریمستر سه‌گانه GTA فاش شد

بازی به استیم هم خواهد آمد؟

سیستم موردنیاز احتمالی ریمستر سه‌گانه GTA فاش شد

اخبار تازه منتشر شده علاوه بر اینکه تایید می‌کند ریمستر سه‌گانه GTA به استیم خواهد آمد، سیستم موردنیاز برای اجرا آن را نیز اعلام کرد.

ریمستر سه‌گانه GTA با نام طولانی Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition پروژه جدید راکستار است که هفته گذشته معرفی شد و تاکنون شایعات زیادی درباره آن منتشر شده است. این مجموعه شامل بازسازی بازی‌های Grand Theft Auto 3، Grand Theft Auto: Vice City و Grand Theft Auto: San Andreas می‌شود.

سه‌گانه GTA

در حالی که گزارش‌های اولیه تایید می‌کرد بازی برای بسیاری از کنسول‌ها و پی‌سی عرضه می‌شود، اکنون برخی جزئیات دیگر نشان می‌دهند که این بازی به استور استیم نیز اضافه خواهد شد.

راکستار در هنگام معرفی ریمستر سه‌گانه GTA اطلاعات زیادی را به اشتراک نگذاشت. طبق اطلاعات و گزارش‌های منتشر شده، این بازی موردانتظار در ماه دسامبر منتشر خواهد شد و به اندازه یک بازی AAA قیمت خواهد داشت. جزئیات دیگر بازی شامل برخی اصلاحات مانند نورپردازی جدید و ارتقا محیط، بافت‌ها با وضوح بالا، افزایش دورنمایی یا میدان دید و کنترل‌ها و هدف‌گیری شبیه به GTA V می‌شود.

اکنون طرفداران در انجمن GTA شواهدی را پیدا کردند که ریمسترها به استیم نیز راه پیدا خواهد کرد و علاوه بر این سیستم مورد نیاز برای اجرای آن‌ها نیز فاش شده است که شامل موارد زیر می‌شود:

حداقل سیستم مورد نیاز

  • سی‌پی‌یو: Intel Core i5-2700K یا AMD FX-6300
  • کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 760 2GB یا AMD Radeon R9 280 3GB
  • رم: 8GB
  • حافظه: 45GB

سیستم پیشنهادی

  • سی‌پی‌یو: AMD Ryzen 5 2600 یا Intel Core i7-6600K
  • کارت گرافیک: MD Radeon RX 570 4GB یا Nvidia GeForce GTX 970 4GB
  • رم: 16GB
  • حافظه: 45GB
سه‌گانه GTA

در پایان همچنین عنوان شده است که اگر طرفداران سه‌گانه GTA را پیش از ۵ ژانویه خریداری کنند، می‌توانند برای خرید بعدی خود از استور یا لانچر راکستار ۱۰ دلار تخفیف دریافت کنند.

Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition در حال توسعه برای پی‌سی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و گوشی‌های موبایل است.

دیدگاهتان را بنویسید