فیلم بی‌مصرف‌ها 4 با انبوهی از ستارگان در دست ساخت است با حضور جیسون استاتهام، سیلوستر استالونه و مگان فاکس

فیلم بی‌مصرف‌ها 4 با انبوهی از ستارگان در دست ساخت است

شرکت‌های Lionsgate و Millennium Media قصد دارند عنوان جدیدی از مجموعه اکشن و هیجان‌انگیز خود یعنی فیلم بی‌مصرف‌ها (The Expendables) با بازی جیسون استاتهام، سیلوستر استالونه و مگان فاکس تولید کنند.

به گزارش هالیوود ریپورتر، جیسون استاتهام، دولف لاندگرن، رندی کوچار و سیلوستر استالونه که در سه فیلم قبلی این مجموعه حضور داشتند، قرار است یک بار دیگر نقش خود را تکرار کنند. همچنین «کورتیس جکسون» که با نام هنری «فیفتی سنت» شناخته می‌شود، مگان فاکس و تونی جا نیز قرار است به لیست بازیگران فیلم فیلم بی‌مصرف‌ها 4 اضافه شوند.

فیلم بی‌مصرف‌ها

فیلمنامه فیلم را اسپنسر کوهن که آثاری مانند Extinction را در کارنامه خود دارد، نوشته و مکس آدامز و جان جوزف کانولی آن را بررسی می‌کند. جزئیات فیلم در حال حاضر منتشر نشده است اما طبیعتا یک بار دیگر روی گروهی از مزدوران خبره تمرکز خواهد داشت. همچنین در حالی که فیلم‌های اولیه درباره شخصیت استالونه بوده است، منابع عنوان می‌کنند که تمرکز اصلی فیلم جدید روی استاتهام خواهد بود و فاکس نقش اصلی زن را ایفا می‌کند.

استاتهام که در تمام فیلم‌های گذشته سری Expendables حضور داشته، همچنین یکی از بازیگران فرنچایز Fast and Furious محسوب می‌شود و توانایی‌های خود را تاکنون به خوبی نشان داده است. او به تازگی در فیلم اکشن Wrath of Man نیز بازی کرده و قرار است روی یک فیلم هیجان‌انگیز دیگر با «گای ریچی» همکاری داشته باشد.

استالونه نیز اخیرا در فیلم The Suicide Squad صداپیشه شخصیت King Shark بوده است و در فیلم ابرقهرمانی Samaritan نیز حضور خواهد داشت. مگان فاکس نیز به عنوان چهره‌ شناخته‌ شده دیگر این فیلم، اخیرا در Till Death حضور موفقی داشته و فیلم‌ Big Gold Brick را در دست ساخت دارد.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید