نام بسته گسترش‌دهنده بعدی Assassin’s Creed Valhalla فاش شد

یک تجربه اساطیری و فراطبیعی

نام بسته گسترش‌دهنده بعدی Assassin’s Creed Valhalla فاش شد

طبق کشفیات دیتاماینرها در فایل‌های جدیدترین به‌روزرسانی بازی، به نظر می‌رسد نام بسته الحاقی بعدی Assassin’s Creed Valhalla فاش شده باشد.

یوبیسافت چند ماه پیش تایید کرد که محتویات بیشتری برای بازی Assassin’s Creed Valhalla در دست توسعه دارد، اما اطلاعات بیشتری از این محتویات به اشتراک نگذاشت. حالا، یک دیتاماینر به نام j0nathan جزئیات پنهانی را از یک بسته گسترش‌دهنده جدید کشف کرده است، از جمله نام و لیست اچیومنت/تروفی‌های آن.

ظاهرا این بسته Dawn of Ragnarok نام خواهد داشت، و بازیکنان را به سرزمین جدید Svartalfheim خواهد برد. شخصیت اصلی بازی، یعنی اِیوور هم توانایی‌های جدید و فراطبیعی بیشتری در این بسته به دست خواهد آورد، از جمله نامرئی شدن برای مدتی کوتاه، پرواز همانند یک کلاغ، تیرهایی که تلپورت می‌شوند، احیای دشمنان، قدرت‌های یخی و یک نیزه بسیار قدرتمند. همچنین یک اچیومنت/تروفی هم با «آپگرید کردن کامل Odin’s Bracer» باز می‌شود.

یوبیسافت تاکنون پشتیبانی قابل توجهی از والهالا داشته است. آن‌ها طی یک سال گذشته دو بسته گسترش‌دهنده دیگر یعنی Wrath of the Druids و The Siege of Paris را برای بازی منتشر کردند، حالت Discovery Tour را به طور رایگان در اختیار بازیکنان قرار دادند، و با آپدیت‌های رایگان دیگر محتویات رایگان بیشتری به بازی اضافه کردند. حالا به گفته یوبیسافت، آن‌ها می‌خواهند بازیکنان را با سال دوم محتویات جدید این بازی سورپرایز کنند.

بیشتر بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید