نظر سم ریمی درباره Spider-Man: No Way Home چیست؟

به همراه نکاتی از دکتر استرنج ۲

نظر سم ریمی درباره Spider-Man: No Way Home چیست؟

«سم ریمی» کارگردان فیلم‌های مرد عنکبوتی با بازی «توبی مگوایر» نظر خود درباره مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) را به اشتراک گذاشت و به نظر می‌رسد یکی از طرفداران فیلم است.

ادامه مطلب حاوی اسپویل از Spider-Man: No Way Home

در Spider-Man: No Way Home توبی مگوایر یک بار دیگر نقش اسپایدی را پس از سه گانه ریمی ایفا کرد و همچنین «ویلم دفو» در نقش گرین گابلین، آلفرد مولینا در نقش دکتر اختاپوس و «توماس هدن چرچ» در نقش مرد شنی حضور داشتند.

ریمی درباره No Way Home به ورایتی گفت:

خیلی سرگرم‌کننده بود. من عاشق No Way Home هستم و تماشاگرانی که با من فیلم را تماشا کردند نیز سر از پا نمی‌شناختند. تماشای آلفرد و ویلم دفو لذت بخش بود و آن‌ها فیلم را به سطح دیگری وارد کردند. و توبی مثل همیشه عالی بود. بهترین کلمه‌ای که می‌توان به کار ببرم این است که برای من حس دلپذیری داشت.

آخرین فیلم از سه گانه مرد عنکبوتی ریمی در سال ۲۰۰۷ به پایان رسید اما کار او با دنیای سینمایی ماورل تمام نشده است. او کارگردن فیلم Doctor Strange 2 با نام کامل Doctor Strange in the Multiverse of Madness نیز است که اخیرا گزارش شده بود که بخش گسترده‌ای از آن دوباره فیلم‌برداری خواهد شد.

مرد عنکبوتی

زمانی که از ریمی درباره اینکه آیا فیلم دکتر استرنج ۲ به پایان رسیده سوال شد، او پاسخ داد: «ای کاش جواب این سوال را می‌دانستم.»

او سپس در ادامه توضیح داد:

فکر می‌کنم کارمان تمام شده است، اما کار ویرایش آن را به تازگی شروع کرده‌ایم و اگر چیز بیشتری نیاز باشد، در جریان آن متوجه خواهیم شد. اگر چیزی نامشخص باشد یا بهبود دیگری نیاز داشته باشد، آن را انجام خواهم داد. چیزی که در مورد تیم مارول می‌دانم این است که آن‌ها متوقف نمی‌شوند و تا جایی ادامه خواهند داد که پروژه نهایی بهترین باشد.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness در ۶ مه ۲۰۲۲ (۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید