یک طرفدار قصد بازسازی GTA San Andreas را دارد

خسته شدن از حجم زیاد باگ‌ و گیلچ

یک طرفدار قصد بازسازی GTA San Andreas را دارد

طرفداران از اوضاع بد ریمستر سه‌گانه GTA خسته شده‌اند و به همین خاطر یکی از آن‌ها تصمیم گرفته‌ خودش بازی جی تی ای سن اندرس (GTA San Andreas) را بازسازی کند.

در چند ماه گذشته بازی‌های بزرگی مثل بتلفیلد 2042، Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition و Call of Duty: Vanguard با مشکلات فنی زیادی به بازار عرضه شده‌اند. Call of Duty: Vanguard و بتلفیلد 2042 بازی‌های جدید هستند ولی کسی انتظار نداشت که ریمستر سه‌گانه GTA نیز پر از باگ و گلیچ باشد. راکستار و تیک-تو نسخه‌هایی را منتشر کرده‌اند که اصلا درخور سه بازی‌ اصلی نیستند.

از طرف دیگر تیک-تو از چند نفر از مادسازان این بازی‌ها شکایت و پای آن‌ها را به دادگاه باز کرده است. آن‌ها همچنین برای باز کردن فضا برای این ریمستر، نسخه اورجینال بازی‌ها را نیز از تمام فروشگاه‌های دیجیتالی حذف کرده‌اند. طرفداران از این اوضاع خسته شده‌اند و یکی از آن‌ها تصمیم گرفته که به تنهایی بازی Grand Theft Auto – San Andreas را ریمستر کند.

کاربری با نام GHOSTinHELL در ردیت اعلام کرده است که قصد دارد بازی GTA San Andreas را با گرافیک بهتر بازسازی کند. ما فقط با یک ماد محیطی ساده طرف نیستیم و این گروه قصد دارد بازی را از پایه بازسازی کند. این کار بسیار سخت و طاقت فرسا خواهد بود و این احتمال وجود دارد که تیک-تو به ان‌ها نیز حمله کند.

نسخه پی‌سی ریمستر سه‌گانه جی تی ای تقریبا به مدت دو روز به صورت کامل از دسترس خارج شده بود و اکنون راکستار دوباره بازی را در فروشگاه‌های مختلف و لانچر خود قرار داده است. البته این کار به خاطر مشکلات فنی زیادی بازی نبود، بلکه راکستار تنها می‌خواست فایل‌ها لو رفته را حذف کند. اوضاع این سه‌گانه به قدی بد است که بسیاری از خریداران درخواست بازپرداخت پول خود را دارند. با این وجود مادسازان در تلاش برای برطرف کردن مشکلات بازی هستند و چند روز پیش توانستند راه حلی برای بارش باران بسیار بد آن پیدا کنند.

ریمستر سه‌گانه GTA هم‌اکنون به صورت دیجیتالی در دسترس قرار دارد و در تاریخ ۱۵ آذر به صورت فیزیکی برای پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، نینتندو سوییچ و پی‌سی منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید