You are currently viewing کسب درآمد ارزی رایگان از نسخه جدید birds money روبل رایگان بگیر! بردز مانی چیست ؟

کسب درآمد ارزی رایگان از نسخه جدید birds money روبل رایگان بگیر! بردز مانی چیست ؟

این روزها بازی birds Money یا پرندگان پولساز نسخه جدید ورژن جدید ! بسیار مشهور شده است و عده زیادی از آن درآمد دلاری بدست آورده اند. در این مقاله قصد داریم روش بازی، کسب درآمد و نقد کردن آن در ایران را بررسی کنیم. در این مقاله با زرین پخش هنر همراه باشیید:

دوستان عزیز سایت کش پوینت ندارد خیالتون راحت باشه

وضعیت : درحال پرداخت ♥

روی دکمه زیر کلیک کنید صفحه ورود به ثبت نام سایت برای شما باز میشود:

در این ورژن جدید از این سایت به شما برای ثبت نام 100 روبل واحد پول روسیه هدیه داده میشه ! بله درسته 100 روبل برای فقط رجیستر ! ثبت نام خیلی سادس دوستان , مثل اکثر سایتها خودتون میتونید ثبت نام کنید این سایت روسی است و نسخه جدید آن یعنی جدیدترین نسخه ان را برای شما اموزش میدهیم . طبیعتا نسخه و ورژن این سایت چون جدیدترین است بنابراین پرداخت قعطی دارد و مشکلی ندارد . فقط فراموش نشود سایت چون به زبان روسی است سایت را در مرورگر خود به زبان انگلیسی یا پارسی ترجمه کنید . برای اینکار روشهای زیاد وجود دارد از جمله نصب پلاگین های هر مرورگر به نانم ترنسلیت بستگی به مرورگر شما فایرفاکس یا کروم  . از این موضوع بگذریم … به اصل اموزش برگردیم .

درآمد شما در این سایت هر روز افزایش پیدا میکنه چون مقدار زیادی سیلور جمع میشه که باید با اونا پرنده بخرید و پرنده خریدن یعنی درامد شما هر روز بیشتر از روز قبل میشه

آموزش سریع :

ابتدای کار بعد از ثبت نام  و ورود به سایت به شما 100 روبل رایگان میدهد که البته رقم بالایی نیست و باید با ان در داخل سایت پرنده بخرید تا برای شما سکه جمع کنند و سپس سکه ها تبدیل میشوند به سیلور و سیلور ها تبدیل میشوند به روبل به همین سادگی ! کار خاصی لازم نیست انجام دهید !

دو نوع موجودی در این سایت وجود دارد :

یکی اولی نوشته شده :YOUR BALANCE   FOR PURCHASES: 1069.74 ser. یعنی برای خرید که عدد موجودی حساب در جلوی ان نوشته شده است و با این موجودی میتوانید پرنده جدید بخرید و قابل تبدیل به پول نیست . و یک دکمه سبز رنگ وجود دارد که نوشته : MAKE BALANCE یعنی میتوانید با کلیک روی ان وارد صفحه ای شوید و سرمایه به روبل وارد کنید داخل سایت .به تصاویر پایین این صفحه مراجعه شود:

دومی نوشته شده : FOR OUTPUT: 509.74 ser و یک دکمه قرمز رنگ هست نوشته شده : ORDER PAYMENT  یعنی سفارش برای خروج پول و درامد شما . و عدد مقابل ان هم یعنی مقدار موجودی شما به سیلور !

چطور شروع کنم ؟

شما اول ثبت نام کنید و وارد سایت شوید و مشخصات و نام کاربری خود را درجایی ذخیره کنید . سپس اگر نمیخواهید سرمایه وارد کنید با همان موجودی 100 روبل که رایگان دادند به شما روی گزینه  Buy birds  کلیک کنید . وارد صفحه خرید پرندها میشوید و کل موجودی خود را پرنده بخرید ! موجودی 100 روبل به صورت سیلور به شما نمایش داده میشود . قیمت هر پرنده هم همینطور . مرحله بعد کار خاصی لازم نیست انجام دهید صبر کنید تا پرندهای شما سکه جمع اوری کنند .یعنی چند ساعت بعد وارد سایت شوید و روی گزینه Collecting coins کلیک کنید . به انتهای صفحه بروید و روی دکه مربوطه کلیک کنید و کلیه سکه ها به قسمت بالانس موجودی شما افزوده میشود همین !

نکته اول: سکه ها تبدیل به سیلور میشوند یعنی هر 100 سکه میشود 1 سیلور سیلورهای بدست امده 50% آن در قسمت خرید مجدد پرنده اضافه میشود و 50% بعدی برای درخواست خروج پول در قسمت FOR OUTPUT اضافه میشود .

نکته دوم: هر 100 سیلور میشود 1 روبل ! کمترین مقدار خروج پول و درخواست پول در این سایت 1 روبل است!

چگونه بیشتر پول بدست بیاوریم در این سایت ؟

شما میتوانید در پنل خود روی چند گذینه کلیک کنید و وارد هر صفحه شوید که به شما رایگان سیلور در همان لحضه به صورت رندمی شانسی میدهد . چند گزینه وجود دارد که براساس هر  5 دقیقه هر یک ساعت هر یک روز به شما شانسی سیلور میدهد و باید تنها روزی چند بار وارد سایت شوید و روی انها کلیک کنید همین ! نام این دکمه ها :Withdrawal bonusDaily bonusBonus 1 hourBonus 5 minutes

  البته ناگفته نماند دوستان روی دکمه Battles بتل یا مبارزه اگر کلیک کنید هر 3 ساعت میتوانید شانسی مقداری درامد کسب کنید درواقع تعداد پرندگان شما یه قدرت مبارزه به شما داده و نسبت به اون روی ضعیف ترین خوک کلیک کنید تا سریعا نتیجه نمایش پیدا کنه اگر برنده بشه پرندهای شما در مبارزه به شما چند سیلور داده میشه !

نحوه خروج پول و درامد از این سایت؟

روی گزینه ORDER PAYMENT  کلیک کنید , از قبل باید موقع ثبت نام شماره حساب payeer.com را داده باشید مبلغ سیلور موجودی را در قسمت : Give silver for withdrawal وارد کنید حداقل باید 100 سیلور وارد کنید که میشود 1 روبل ! و روی دکمه پایین ان ORDER PAYMENT کلیک کنید . سریعا پیغام سبز رنگی نشان میدهد که پول همان لحضه واریز شد به حساب شما !

بلد نیستی حساب کاربری برای پایر Payeer درست کنی ؟ این مقاله را هم بخون !

این پست دارای 3 نظر است

  1. MULERO290

    Thank you!!1

دیدگاهتان را بنویسید