You are currently viewing دانلود کریپتوتب برای کامپیوتر و موبایل (استخراج بیت کوین و درآمد بالا) با کرایپتوتب
دانلود کریپتوتب

دانلود کریپتوتب برای کامپیوتر و موبایل (استخراج بیت کوین و درآمد بالا) با کرایپتوتب

دانلود مرورگر کریپتوتب برای کامپیوتر (دسکتاپ) و گوشی موبایل (اندروید و آیفون)

یکی از راههای کسب درآمد اینترنتی و ماین بیت کوین استفاده از مرورگر کریپتوتب می باشد. این مرورگر تا پیش از این در نسخه ویندوز موجود بود که در این مطلب برای دانلود گذاشته شده، اپ موبایل این مرورگر بسیار محبوب را نیز برای ماین بیت کوین هایتان در این مطلب قرار داده ایم.

در این نرم افزار که به صورت یک مرورگر می باشد شما می توانید از این پس ماین بیت کوین و زیرمجموعه گیری های خود را از طریق دسکتاپ و موبایل  انجام دهید.

کسب درآمد بیت کوین

پس از اینکه نرم افزار را از لینک انتهایی دانلود نمودید می بایست به جیمیل متصل به اکانتی که قبلا ساخته اید وصل شوید. پس از وصل شدن ایمیل تاییدیه به جیمیل شما فرستاده خواهد شد و پس از تایید شدن می توانید توسط آیکونی که در گوشه بالای سمت چپ مرورگر با نماد کریپتوتب وجود دارد ماین بیت کوین خود را شروع کنید.

نرم افزار اندروید کریپتوتب را می توانید از سایت اصلی کریپتوتب در لینک زیر دانلود نمایید. سپس بر روی دکمه get in google play کلیک نمایید.

نرم افزار ios آیفون کریپتوتب را می توانید از سایت اصلی کریپتوتب در لینک زیر دانلود نمایید. سپس بر روی دکمه get in app store کلیک نمایید.

دانلود برای سیستم کامپیوتر (ویندوز) :

بنر کرایپتوتب
کرایپتوتب

قرار دادن سرعت استخراج روی MAX باعث می شود تا از تمام قدرت گوشی اندروید شما استفاده شود و احتمالا با کندی در عملکرد موبایل تان روبرو خواهید شد.

در صورتی که برنامه از روی گوشی شما حذف شود، دیگر به سوابق خود دسترسی نخواهید داشت و تمام افرادی که دعوت کرده اید دیگر از طرف شما محسوب نمی شوند، بنابراین پیش از شروع کار با این برنامه ابتدا با کلیک بر روی گزینه LOGIN وارد حساب کاربری شوید.

دیدگاهتان را بنویسید