Oppenheimer با عبور از ددپول ۲ به دومین فیلم بزرگسال پرفروش تاریخ تبدیل شد

جوکر، غول مرحله آخر آثار R-Rated

Oppenheimer با عبور از ددپول ۲ به دومین فیلم بزرگسال پرفروش تاریخ تبدیل شد

فیلم Oppenheimer (اوپنهایمر) همچنان به صعود در جدول فروش ادامه می دهد. این فیلم اکنون با ۷۸۸ میلیون دلار فروش جهانی، رتبه دوم پرفروش‌ترین فیلم با رتبه R (بزرگسال) در تمام دوران را دارد. این فیلم اخیرا از Deadpool 2 (۷۸۶ میلیون دلار) پیشی گرفته و اکنون در جدول فیلم‌های دارای رتبه R تنها از جوکر (با ۱.۰۷۴ میلیارد دلار فروش) عقب است.

اوپنهایمر بیشتر درآمد خود (۴۸۶ میلیون دلار) را از بازارهای بین‌المللی به‌دست آورده است و مابقی (۳۰۲ میلیون دلار) به باکس آفیس داخلی تعلق دارد.

در سوی دیگر، باربی با فروشی فوق‌العاده‌ای که داشته (۱.۳۴ میلیارد دلار)، انتظار می رود از فیلم برادران سوپر ماریو (۱.۳۵ میلیارد دلار) پیشی بگیرد و به پرفروش‌ترین فیلم سال ۲۰۲۳ تبدیل شود. Oppenheimer همچنین پرفروش‌ترین فیلم کریستوفر نولان غیر از بتمن به شمار می‌رود.

اوپنهایمر داستان جی رابرت اوپنهایمر، مخترغ اولین بمب اتمی جهان را روایت می کند. این فیلم زندگینامه‌ای، پس از Bohemian Rhapsody که داستان زندگی مرکوری خواننده گروه Queen را روایت می کند، پردرآمدترین فیلم از سبک بیوگرافی تمام دوران است.

فیلم Oppenheimer

اوپنهایمر به طرز قابل توجهی در کمتر از ۶۰ روز فیلمبرداری شد. روث دی جونگ، طراح تولید فیلم، در اپیزود اخیر پادکست Team Deakins (از طریق Variety) گفت که نولان ۳۰ روز از فیلمبرداری را کاهش داد تا بودجه را مجددا تخصیص دهد تا بر بهبود طراحی تولید و دکور تمرکز کند.

دی یونگ گفت:

فقط بلیط هواپیما به تنهایی و قرار دادن خدمه در همه جا [گران است]. ناگفته نماند که باید شهر لوس آلاموس را بازسازی می‌کردیم و این غیرممکن بود و این دقیقا جایی بود که احساس کردم انجام تمام این کارها غیر ممکن است.

با این وجود کریس گفت که بودجه Oppenheimer را فراموش کنید. بیایید فقط آنچه را که در ذهن داریم طراحی کنیم. این کاری همان کاری است که ما انجام دادیم.

دیدگاهتان را بنویسید