You are currently viewing خدمات طراحی بنر و بیلبورد + تعرفه و نمونه کار

خدمات طراحی بنر و بیلبورد + تعرفه و نمونه کار

ترکیبی از کیفیت حرفه ای ، قیمت مناسب و ارائه خدمات سریع به مشتریان
طراحی بنر تبلیغاتی بخش مهم تبلیغات آنلاین است، اگر به درستی از آن استفاده کنید و طرح شما از استاندارد های لازم برخوردار باشد نتیجه ی آن را در انجام تبلیغات و بازخوردی که دریافت میکنید مشاهده خواهید کرد. امروزه اگر شما یک طرح و ایده ی خوبی در تبلیغات نداشته باشید نمی توانید به نتیجه خوبی دست یابید.

ما در زرین پخش هنر وظیفه ی خود می دانیم بهترین طرح را به شما عزیزان ارائه دهیم.

طراحی ها شامل بنر های تبلیغاتی یا اطلاعاتی و هر نوع دیگری بنر می باشند، چه بنر های دیجیتالی و متحرک (گیف) و چه بنر های رزولوشن بالا مخصوص برای چاپ روی بیلبورد ها یا پوستر و کاغذ (A4, A5, B5, … etc).

نمونه کارها

خدمات ساخت بنر تبلیغاتی

{ یکی از خدمات اصلی مجموعه ما، ساخت بنر تبلیغاتی برای تمام پلتفرم های نمایشی است، اگر میخواهید در شبکه های اجتماعی، شبکه تبلیغات کلیکی و … فعالیت داشته باشید ما می توانید بهترین طرح های تبلیغاتی برای شما ایجاد نماییم. }

بنر تبلیغاتی چیست ؟
ساخت بنر برای وب سایت چیست، به طور کلی دو مدل بنر تبلیغاتی برای سایت وجود دارد ( طرح های نمایشی آنلاین و طرح های نمایشی فیزیکی ) که هر دو آن ها از طریق تبلیغات بنری انجام می شود که میتوان برای بازاریابی و فروش محصولات از آن ها استفاده نمود. در روش فیزیکی می توان به طراحی بیلبورد های تبلیغاتی که در سطح شهر قابل مشاهده هست اشاره کنیم که عموما این بنر ها بر روی تابلوهای بزرگ تبلیغاتی که بیلبورد نامیده می شود قرار میگیرند و همچنین می توان از آن ها بر روی دیوار ساختمان های اداری در فرمی دیگر استفاده نمود.

در مدلی دیگر باید به طرح های مجازی اشاره داشته باشیم که این مدل آگهی ها به صورت یک تصویر گرافیکی ثابت و یا متحرک با استفاده از تکنیک های طراحی روز دنیا ساخته می شود و جهت نمایش برای کاربران در وب سایت های اینترنتی قرار میگیرد. فرمت اینگونه طرح های اینترنتی : JPG. ، Gif. و Html 5 بوده که به درخواست تبلیغ دهنده انتخاب شده و توسط یک طراح مسلط در این حوزه تهیه می شود و در اختیار وب سایت های نمایش دهنده آگهی قرار میگیرد. از معروف ترین این مدل می توان به ساخت بنر تبلیغاتی متحرک برای اینستاگرام اشاره نمود.


ارتباط بنر تبلیغاتی با تبلیغات اینترنتی کسب و کار

در عصر تکنولوژی تنها نباید یک روش یا بر اساس مرور روش های تکراری قدم بر داریم . در دنیای تبلیغات آنلاین و فیزیکی و روش های طراحی و تبلیغات بروز می شوند ، ساختار و فرم ها تغییر می کنند . ما هستیم که باید برای موفقیت در این عرصه دست به تغییرات نو آورانه زده و بر اساس روش نوین تبلیغات اینترنتی ، پیام تبلیغاتی کسب و کار خود را به مخاطبین منتقل کنیم .

نقش بصری و گرافیکی

نقش بصری و گرافیکی تبلیغات بنری ،  در انواع تبلیغات و روش های آن به خوبی حس می شود ، روش های مختلفی وجود دارد که ما پیام کسب و کار خود را به مخاطب برسانیم ، از روش هایی نظیر ارسال پیامک های تبلیغاتی ، بیلبورد شهری ، ویدیو ها ، شبکه پیام رسان و اجتماعی ، سیستم تبلیغات کلیکی ( PPC – CPC ) ، آگهی تصویری در شبکه های اجتماعی ایرانی و خارجی  ( Social network banner design ) در سایت های پر ترافیک از جمله راه کار هایی هستند که می توانند بستری را فراهم کنند تا شما به نوعی کسب و کار خود را به مخاطبین هدفتان معرفی کنید . جالب است در اغلب روش های گوناگون تبلیغاتی که وجود دارد ، ساخت اینگونه طرح ها می تواند نقش مهمی داشته باشد ، شاید در بیش از 65 % مواردی که برای شما ذکر کرده ایم ،  نمایش یک آگهی از طریق  تصاویر متحرک و ثابت صورت میگیرد و به همین دلیل است که تبلیغات دیجیتال ارتباط زیادی با Banner Advertising پیدا میکند .

تعرفه ی طراحی بنر

در دیگر وبسایت ها و بقیه ی منابع خدماتی، حداقل هزینه ی طراحی 900هزارتومان بوده به بالا (تا قیمت های میلیونی!)

اما در زرین پخش هنر، تعرفه ی طراحی بنر، حداقل 50هزار تومان است و هزینه ی طراحی به این بستگی دارد که شما چه نوع بنر با چه سبک طراحی میخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید